Tempobet para yatırma yöntemlerinin çokluğu ile bilinen bir bürodur. En çok kullanılan yöntemlerin başında Cepbank, ecoPayz ve ön-ödemeli kartlar gelmektedir. En yüksek ve en düşük para yatırma limitleri de, para yatırma yöntemine göre değişiklik göstermektedir.

Öncelikle para yatırma yönteminin kişiden kişiye değişeceğini belirtmem gerekiyor. Bir kişi Cepbank dışında başka yöntem kullanmak istemezken, bir diğeri Cepbank’ın yanına bile yaklaşmayabilir. Herkesin kendine göre nedenleri mevcuttur.

Tempobet para yatırma yöntemleri için müşterilerine kolaylık sağlamak adına birçok yöntem sunmaktadır. Tempobet’in amacı, birçok yöntem sunarak, müşterilerinin kendi yaklaşım tarzlarına karşı en iyi yöntemi seçmelerine yardımcı olmaktır.

Genel olarak para yatırma yöntemlerini üç kategoriye ayırabiliriz. Birincisi nakit yöntemler, bunlara Cepbank ve QR kodu birer örnektir, e-cüzdanlar, yani Jeton ve ecoPayz yöntemleri, son olarak da ön ödemeli kart yöntemleri -ki bunlara genel olarak voucher denir- Tempobet tarafından sunulmaktadır.

Hangi yöntemi kullanırsanız kullanın, kendinize sormanız gereken üç soru şudur:

  1. Yöntem güvenilir mi?
  2. Yöntemin masrafları bana uygun mu?
  3. Para yatırma işlem süresi beni tatmin ediyor mu?

Yöntemlerin hemen hemen hepsi güvenilirdir. Bunu derken büro tarafından bahsediyorum, yoksa bir ön ödemeli kart için, AstroPay veya Paykasa almak için bir internet sitesi tarafından dolandırılma riskiniz de bulunmaktadır.

Tempobet Cepbank Para Yatırma

Kullanmakta olduğunuz bankanın uygulamasındaki Cepbank seçeneği ile, ulaşabildiğiniz bir telefona para gönderdikten sonra, para gönderdiğiniz telefona gelen SMS ve alıcı telefon bilgilerini Tempobet formuna girmeniz gerekmektedir.

Cepbank para yatırma nasıl yapılır sorunuzun adım adım cevabı da şu şekildedir:

  1. Ulaşabildiğiniz bir telefona bankanızın uygulamasından para gönderin.
  2. Para gönderdiğiniz cep telefonuna bir SMS gelecek.
  3. SMS kodundaki şifreyi (bazı bürolarda referans no olarak geçer) Tempobet’in Cepbank para yatırma formuna girin.
  4. Diğer bilgiler de alıcı telefonun sahibine ait olmalıdır.

Yani en yakın arkadaşınıza para gönderdiniz diyelim. Tempobet para yatırma formuna arkadaşınızın telefonuna gelen SMS şifresini ve yine arkadaşınızın TC kimlik, doğum tarihi vb. bilgilerini girmeniz gerekmektedir. Gönderen kişiye ait tek bilgi, istenmesi durumunda gönderen numarasıdır. Diğer tüm bilgiler alıcıya aittir.

Tempobet E-cüzdan Para Yatırma

E-cüzdan yöntemi olarak sunulan ecoPayz ve Jeton Cüzdan yöntemleri ile Tempobet’e para yatırmak mümkün.

PAYLAŞ
Önceki yazıTempobet Giriş
Sonraki yazıTempobet ecoPayz Bonusu

Cevap Yaz