Tempobet para çekme yöntemleri bakımından en geniş çeşitliliği sunan bürolardan biridir. Kullanmakta olduğunuz para çekme yöntemine göre belirli alt ve üst limitler bulunmaktadır. Ayrıca her yöntemin kendine ait işlem süresi de vardır. Seçmiş olduğunuz yönteme göre para çekme taleplerinizi takip edebilirsiniz.

Tempobet’te en çok tercih edilen para çekme yöntemi şüphesiz banka havalesi yöntemidir. Bahisçilerin çoğu sıcak ve nakit para istediğinden dolayı, para çekme işlemlerini direkt olarak banka hesabına talep etmektedir. Çünkü e-cüzdan, Bitcoin ve diğer ön ödemeli kart yöntemlerinde belirli masraflar ortaya çıkmakta ve bu masraflar da para çekme miktarlarına etki etmektedir.

tempobet para çekme yöntemleri

Banka havalesi yönteminden sonra en çok tercih edilen ikinci yöntem e-cüzdan yöntemlerinden olan ecoPayz ve Jeton yöntemleridir. Online bir banka gibi hizmet veren bu ödeme çözümleri, müşterilerine kullanabilmeleri için VISA tipi debit kart da sunmaktadır. Önceleri Speedcard ve Neteller gibi rakipleri bulunan ecoPayz e-cüzdan yöntemi, Speedcard ve Neteller yöntemlerinin Türkiye pazarından çekilmesiyle tek başına kalmıştı. 2017’nin ortalarında piyasaya çıkan Jeton e-cüzdan yöntemi, ecoPayz‘e rakip olarak hizmet vermeye başladı ve kısa sürede hatırı sayılır bir müşteri kitlesine hitap etmeye başladı.

E-cüzdanların en büyük özelliği güvenli olmalarıdır. Buna ek olarak gizlilik de sağladıkları için, çoğu müşteri tarafından bu yöntemler kullanılmaktadır. E-cüzdanlar tarafından sağlanan debit kartlarla, Türkiye içinde Euro para birimiyle çalışan ATM’lerden para çekilmesi mümkündür. Bu yöntemin tek kusuru, genellikle e-cüzdan sağlayıcıları tarafından kesilen masraflardır. Fakat işe biraz da şirket tarafından bakıldığında, bir ödeme çözümünün tek gelir kaynağının işlemler başına uyguladığı masraflar olduğu anlaşılmaktadır. Zaten varlığını sürdürebilmesi için belirli bir gelire ihtiyaç duyan e-cüzdan yöntemlerinin ayakta kalabilme nedeni de bu masraflardır. Yoksa hiçbir şekilde masraf almayan bir e-cüzdan yönteminin hizmet vermesi mantıklı değildir. Geliri olmayan bir şirket ile kimse zaman kaybetmez.

Tempobet yukarıdaki yöntemlere ek olarak AstroPay gibi ön ödemeli kart ile para çekme yöntemini de sunmaktadır. Tempobet para çekme yöntemleri üzerinde en basit ve en çabuk işlemler ön ödemeli kartlar için sağlanmaktadır. Bu yöntemle para çeken bir müşteriye, ön ödemeli kart bilgileri Tempobet hesabında bulunan Finans Geçmişi aracılığı ile gönderilmektedir.

Tempobet para çekme yöntemleri kapsamına son zamanlarda Bitcoin yöntemini de eklemiştir. Böylece müşteriler kazançlarını bu yöntem ile çekebilmekte ve tabir yerindeyse para çekme işlemleri ile Bitcoin yatırımı yapabilmektedir. Tempobet böylece kripto paraya yavaş yavaş geçiş yapan finans sektörüne ayak uydurmuş ve müşterilerinin de yüzünü güldürmüştür.

İşlem süreleri Tempobet para çekme yöntemleri için farklılık göstermektedir. En uzun süre 1-3 iş günü ile Banka Havalesi yöntemine aittir. E-cüzdan, ön ödemeli kart ve Bitcoin gibi yöntemlerin para çekme süreleri dakikalarla sınırlıdır.

PAYLAŞ
Önceki yazıTempobet Kayıt
Sonraki yazıTempobet Belgeler

Cevap Yaz