Tempobet sayfasına ulaşamıyor iseniz buraya tıklayarak giriş yapabilirsiniz.

Tempobet hesabınıza bazı durumlarda giriş yapamıyor olabilirsiniz. Tempobet giriş yapamıyorum deyip pes etmeyin. Destek ekibine bağlanmadan önce yapabileceğiniz birkaç çözüm önerisi mevcut.

Tempobet hesabına giremiyor iseniz, sorun ne olursa olsun, yanlış şifre veya kullanıcı adı uyarısı alırsınız. Tempobet hesabına erişememe nedenlerinin başlıcaları şunlardır:

1- Şifre hatalı

Tempobet müşterileri genellikle şifrelerini girerken CAPS LOCK tuşunu açık bırakıp deneyebiliyorlar. Bu nedenle de şifreleri hata veriyor. İkinci ve en sık rastlanan neden ise unutulan şifredir. Tempobet şifre yenileme işlemleri için, Tempobet sitesi aracılığı ile Tempobet’te kayıtlı e-posta adresinize link gönderilmesini isteyebilirsiniz. Gönderilen link’e tıkladığınızda veya kopyalayıp yapıştırdığınızda şifre yenileme ekranı çıkacaktır.

2- Kullanıcı adı hatalı

Kullanıcı adı hatalı olur mu demeyin, olabiliyor. Dalgınlıktan veya internette onlarca site kullanıldığından dolayı, bazı durumlarda Tempobet ile ilişkili olan hesabın kullanıcı adı hatırlanmıyor. Doğru kullanıcı adını giriyorum sanıyorsunuz ama halbuki yanlış kullanıcı adı giriyorsunuz. Örneğin bazı insanlar kendilerine üç adet kullanıcı adı belirler ve her yerde bu üç kullanıcı adını kullanır. Tempobet hesabı için girmeye çalıştığı kullanıcı adı, farklı bir site için kullandığı kullanıcı adı olabilir.

tempobet şifre yenileme
Şifremi Unuttum kısmından şifrenizi yenileyebilirsiniz.

3- Hesabınız kapalı

Hesabınıza giremiyor iseniz ve şifre yenileme işlemi yapmanıza rağmen, yine de hatalı kullanıcı adı veya şifre uyarısı alıyorsanız, büyük ihtimalle hesabınız kapalıdır. Eğer hesabınızı kendiniz daha önceden kapattı iseniz ve bunu hatırlamıyor iseniz, Tempobet müşteri hizmetleri ekibine sorarak durum hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Tempobet hesap kapatma ile ilgili detayları bu sayfamızda okuyabilirsiniz.

4- Üst üste çok yanlış şifre girdiniz

Üst üste 6 kere hatalı şifre girmeniz durumunda, Tempobet güvenlik sistemi devreye girer ve hesabınız otomatik olarak 30 dakika bloke edilir. Bu blokenin hiçbir şekilde kaldırılması mümkün değildir. Tempobet hesabınız bloke edildiğinde, “Hesabınız, çok fazla yanlış bilgi girdiğiniz için 30 dakika bloke edildi.” gibi bir uyarı çıkar. Destek ekibine bağlanığ bu blokeyi kaldırmanız maalesef mümkün değildir. Çünkü Destek ekibinin veya herhangi başka bir Tempobet ekibinin bu blokeyi kaldırması mümkün değildir.

30 dakikanın dolmasını beklemeniz gerekmektedir. 30 dakika bittikten sonra tekrar hesabınıza giriş yapmayı deneyiniz. İlk seferde başarısız olmanız durumunda, derhal şifrenizi yenileyiniz. Halen giriş yapamıyor iseniz, Destek ekibinden hesabınızla ilgili bilgi almak, yapılacak en mantıklı işlemdir. Tempobet giriş yapamıyorum.

5- SMS veya İki Adımlı Doğrulama çalışmıyor 

Bu aslında kullanıcı adı ve şifre ile alakalı değildir. Çünkü SMS Doğrulama ve İki Adımlı Doğrulama uygulamaları, hesabınıza başarılı olarak girdikten sonra karşınıza çıkar. Demek ki kullanıcı adını ve şifrenizi doğru yazdınız. Bu sırada SMS Doğrulama aktif ise, sizden ilk giriş için SMS kodu istenir. Telefonunuzda bir hata varsa, telefon numaranızı değiştirdi ve Tempobet’te aktif etmedi iseniz bu problemle karşılaşabilirsiniz. Zaman zaman da Tempobet’in SMS sağlayıcısından yönlendirilen kısa mesajlarda sorun olabilmektedir. Her durumda Destek ekibine bağlanıp ya SMS mesajının akıbetini öğrenmeniz ya da hesabınıza kayıtlı cep telefonu numaranızı değiştirmeniz gerekecektir. Tempobet giriş yapamıyorum.

PAYLAŞ
Önceki yazıTempobet En Az Para Çekme
Sonraki yazı2019 Şampiyonluk Oranları

Cevap Yaz