Tempobet müşterilerinin en çok kullandığı yöntemlerden biri de Cepbank yöntemidir. Masrafı olmaması, telefon üzerinden kolaylıkla yapılabilmesi ve direkt olarak banka bası kullanılarak yapılması bu yöntemi diğerlerinden ayırmaktadır. Bu nedenle Tempobet Cepbank para yatırma yöntemi çok kullanılan bir yöntemdir.

Daha önce bu yöntemi kullanmayan müşteriler, referans numarası konusunda şüpheye düşmektedir çünkü Tempobet Cepbank para yatırma formunda referans numarası şeklinde bir boşluk bulunmaktadır. Bu referans numarasının ne olduğunu anlamak için öncelikle Cepbank adımlarını bilmek gerekmektedir. Bu nedenle Tempobet’e Cepbank ile para nasıl yatırılır, öncelikle onu öğrenelim.

tempobet cepbank

Tempobet Cepbank para yatırma işlem adımları:

  1. Öncelikle bankanızın internet şubesine giriş yapın.
  2. Giriş yaptıktan sonra internet şubesinde bulunan para transferi é Cepbank menüsünü bulun.
  3. Para göndermek istediğiniz cep telefonu numarasını girin.
  4. Para gönderdiğiniz cep telefonu numarasına bankadan SMS şifresi gönderilecektir. İşte bu SMS şifresi referans numarasıdır. Bu numarayı forma girmeniz gerekmektedir.
  5. Tempobet Cepbank formunda bulunan diğer tüm bilgilere parayı gönderdiğiniz yani alıcı kişiye ait bilgileri girerek, Cepbank para yatırma talebinizi gönderebilirsiniz.

İşlem bundan ibarettir. Dikkat edilmesi gereken detay, Tempobet Cepbank formuna gireceğiniz tüm bilgilerin,  gönderen telefon numarası hariç, alıcıya ait olmasıdır.

Tempobet Cepbank para yatırma taleplerini genellikle yarım saat içinde tamamlamaktadır. Yoğunluk olduğu günlerde, özellikle Şampiyonlar Ligi günlerinde, Cepbank ile para yatırma taleplerinin tamamlanması birkaç saati bulabilmektedir. Bu nedenle, yoğun maç programı olan günlerde Cepbank para yatırma talebinizi en az üç dört saat önceden vermenizi tavsiye ederiz.

Cepbank yöntemini kullanarak Tempobet’e beş banka aracılığı ile para yatırabilirsiniz. Bu bankaları görmek için Tempobet hesabınıza giriş yaptıktan sonra sırasıyla Para Yatırma / Cepbank menüsüne giriş yapmanız yeterlidir.

Ayrıca bazı bankalar Cepbank işlemi yaparken, müşterilerinin bankada kayıtlı olan numarasına para göndermesine izin vermemektir. Bu durumda ulaşabildiğiniz bir cep telefonuna para gönderebilirsiniz. Ulaşabildiğiniz bir telefon olmalıdır çünkü SMS şifresine ulaşmanız gerekmektedir. Varsa ikinci telefon numaranızı, yoksa bir yakınınıza aşt cep telefonu numarasına para gönderebilirsiniz.

Tempobet Cepbank para yatırma işlemleri için herhangi bir limit veya masraf uygulamamaktadır. Tempobet internet sitesinde gördüğünüz limitler bankaların uyguladığı günlük limitlerden oluşmaktadır. Yani birden fazla banka kullanarak istediğiniz kadar Cepbank ile para yatırma işlemi yapabilirsiniz.

PAYLAŞ
Önceki yazıTempobet Limitleme
Sonraki yazıFenerbahçe Bahisleri

Cevap Yaz