Tempobet giriş adresi bilindiği üzere sürekli değişmektedir. Bu güncellemelerden haberdar olabilmek için, Tempobet Twitter ve Tempobet Facebook sayfalarını takip etmeniz yeterli olacaktır.

Tempobet yeni adres için tıklayınız:
%100 güvenli Tempobet giriş
Tempobet güncel adres

Bir diğer yöntem de direkt olarak tempobet.com adresine giderek, sol üstte bulunan dil seçeneğini Türkçe yapmaktır.

Peki Tempobet’in sitesi neden değişiyor? Özellikle sosyal medyayı takip ediyorsanız, bazı insanların bu soruyu sorduğunu ve hatta sinirlendiklerini görüyorsunuz.

Öncelikle belirtelim, durumun Tempobet ile yakından uzaktan ilgisi yok. Tempobet isteyerek sürekli internet sitesinin adını değiştirip müşterilerinden kaçmıyor. Tüm dünyada hizmet veren bir büro olarak, Türkiye’de yasal düzenlemeler nedeniyle, diğer tüm online bahis bürolarında olduğu gibi Tempobet’in de internet sitesine erişim yasaklanıyor.

Maalesef bu durumun önüne geçilmesi imkansız. Bazı müşteriler, suçu Tempobet’e atarak, neden sürekli domain adresi değiştirdiklerini ve Tempobet giriş adresinin neden bu kadar çok değiştiği yönünde sorular iletiyor. Öncelikle müşteri kitlesinin bu duruma kendisini adapte etmesi ve eğitmesi büyük önem arz etmektedir.

Sonuçta Tempobet giriş adresi sürekli değişebilir fakat Tempobet müşterilerine bu şekilde eziyet etmek ister mi sizce? Durumun bundan ibaret olmadığını önce anlamamız ve öncelikle müşteri olarak kendimizi eğitmemiz gerekmektedir. Karşılıklı anlayış ve hoşgörü ile birlikte, Tempobet yeni internet adresini güncellediğinde tekrar işlemlerinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

İnternette sürekli aramanıza da gerek yoktur. Yukarıda Tempobet direkt giriş adresi mevcuttur. Yapmanız gereken tek şey, bu sayfamızı sık kullanılanlar arasına eklemek ve akabinde herhangi bir şekilde Tempobet’e giriş yapamadığınızda bu sayfayı açmaktır.

Buna ek olarak; Tempobet müşterilerine kolaylık olsun ve DNS ayarıyla veya internet ile çok haşır neşir olmayan müşterileri de zorluk çekmesin diye direkt olarak internet sitesinin adını değiştiriyor. Yani yine müşteriere odaklanarak yapılan bu değişiklik, sadece “müşteri zahmet etmesin, biz güncelleme yapalım da rahat girsinler” diye düşünerek yapılmış bir eylemdir.

Tempobet Facebook sayfasına buraya tıklayarak, Tempobet Twitter sayfasına ise buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bir de Tempobet Instagram sayfası var, ona da buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

PAYLAŞ
Önceki yazıPhishing Nedir
Sonraki yazıTempobet Para Yatırma

Cevap Yaz